Hozat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden (ADSM) online veya telefonla randevu alarak Hozat Diş Hastanesinde bulunan muayene hizmetlerinden faydalanabilir, doktor bilgileri ve acil diş tedavi işlemleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

    Hozat ilçesinde diş tedavi hizmetleri Hozat Devlet Hastanesi veya Tunceli Diş Hastanesi bünyesinde yapılmaktadır. Tunceli şehrindeki farklı ilçelerde bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerini (ADSM) görüntülemek için tıklayın

    Hozat Diş Hastanesi Randevu Alma

    www.mhrs.gov.tr üzerinden Hozat Devlet Hastanesi Diş Polikliniklerinin çalışma saatlerine uygun gün ve saatlere (ek kontenjan, akşam, mesai dışı tedavi programı vb.) kolaylıkla oluşturulabilmektedir.

    ALO 182 Sağlık Bakanlığı hastane randevu hattını arayarak canlı operatörler aracılığıyla randevu oluşturabilirsiniz. 182 üzerinden randevu alırken kimlik bilgileriniz yanınızda olmalı ve Tunceli Hozat Diş Polikliniği randevu almak istediğinizi belirtmelisiniz.

    MHRS Resmi Web Sitesi üzerinden T.C. Kimlik Numaranız ve E-devlet şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Tunceli-Hozat il/ilçe, hastane, poliklinik seçimi yaparak randevu alabilirsiniz.

    Ayrıca MHRS Mobil Uygulamasını Google Play veya Apple Store’dan cep telefonunuza indirerek uygulama üzerinden de randevu alabilir, iptal edebilir ve geçmiş randevularınızı görüntüleyebilirsiniz.

    Hozat Diş Polikliğine Randevusuz Gidilir mi?

    Randevusuz muayene olabilmek için Hozat Devlet Hastanesinin Acil Servis birimine başvurmak gerekiyor. Hastanesinin acil servis hizmeti mevcut değilse en yakın Tunceli devlet veya şehir hastanesinin acil servisine başvurulmalıdır.

    İstisna olarak dişinizdeki problem (Ağrı, Kırılma, Apse vb.) geçmiş veya yakın zamandaki tedavinizle ilgili bir problemse tedavinizi gerçekleştiren hekim ile görüşerek oluşan sorunu açıklayabilir, uygun gördüğü taktirde muayene hizmeti alabilir veya sizi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz.

    Hozat Diş Hastanesinde Verilen Hizmetler

    • Ağız, diş ve çene cerrahisi hekimliği,
    • Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği),
    • Endodonti (Kanal Tedavisi),
    • Periodontoloji (Diş Eti Hastalıkları),
    • Protetik Diş Tedavisi,
    • Restoratif Diş Tedavisi,

    Diş çekimi, diş taşı temizliği, apse tedavisi, dolgu, protez, cron kaplama gibi tedavileri diş hastanesinin kapasitesi ve imkanları dahilindeyse yaptırabilirsiniz. (Bazı devlet hastaneleri sınırlı hizmet vermektedir.)

    Röntgen Sonuçları

    Tunceli Hozat Diş Hastanesinde yapılan panoramik röntgen veya periapikal röntgen sonuçlarına, geçmiş hastane ziyaretleriniz, doktor ve reçete bilgilerinize E-Nabız Sistemi üzerinden E-devlet şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

    Hozat Devlet Hastanesi Diş Hekimi Bilgileri

    MHRS sisteminden randevu alırken Çocuk diş polikliniği veya Genel diş polikliniği seçimi yapıldığında diş polikliniğindeki diş doktorlarının listesi, çalışma ve randevu günleri görüntülenecektir.

    Bu içerik diş sorunlarınız için hastane randevusu almanıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Zaman içerisinde diş hastanesi hizmetinde değişiklik yapılmış olabilir, hizmet devlet hastaneleri veya şehir hastaneleri bünyesinde devam ediyor olabilir. Diş hastanesi mevcut değilse MHRS sisteminden randevuya uygun, size yakın başka diş hekimliği birimlerinden randevu alabilirsiniz.

    Paylaş.