Balıkesir Karesi Tapu Müdürlüğünün ücretsiz randevu sistemine ulaşarak randevu alabilir, güncel adres ve iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

  Karesi Tapu Müdürlüğü Adres ve İletişim Bilgileri

  Karesi Tapu ve Kadastro müdürlüğü güncel adres ve telefon numarası bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adres Bahçelievler Mah. Bademli Sok. No:1/7 Altıeylül / BALIKESİR
  Telefon Numarası 0266 2801020
  Randevu TelefonALO 181
  Faks Numarası0266 2430175
  E-Posta[email protected]
  Çalışma Saatleri08.30 – 17.00
  Web Sitesiwww.tkgm.gov.tr

  Balıkesir ilindeki size en yakın tapu müdürlüğü Karesi değilse veya randevu alınamıyorsa (doluysa) diğer Balıkesir merkez ve ilçelerinin Tapu ve Kadastro Müdürlüklerinin adreslerine buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

  Karesi Tapu Müdürlüğü Ücretsiz Randevu

  Bu sayfada sadece T.C. Kimlik Numarası ile Karesi Tapu Müdürlüğüne randevu alabilir, mevcut randevuları görüntüleyebilir/değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Ayrıca https://webtapu.tkgm.gov.tr üzerinden pek çok tapu işlemi online olarak yapılabilmektedir.

  Randevu Alma YöntemiSeçmek İçin Tıklayın
  Karesi Tapu Randevu Sistemihttps://randevu.tkgm.gov.tr/tr/
  Telefonla Randevu181 (Tıkla Ara)

  Karesi Tapu ve Kadastro Müdürlüğünden randevu aldığınızda gayrimenkul alım, satım, Satış İşlemi Başvurusu, Tapu Kayıt Belgesi, Tapu Bilgileri Sorgulama, Başvuru yapma (Satış, İpotek, Satış-İpotek, İntikal vb), “İşlem Yapılmaz Beyan Tesisi” ile şerh koyma işlemleri yapılabilir.

  Paylaş.

  1 Yorum

  1. Merhabalar,
   15.03.2024 Cuma günü KAT MÜLKİYETLİ olan daire satın aldım.Sonradan tapuyu inceledim KAT İTİFAKI yazılmış karesi tapu müdürlüğünü aradım öyle bişey olamaz dediler yazılmış dedim olumlu sonuç alamadım ne yapabilirim.saygılar.