MHRS uygulaması ile İstanbul Küçükçekmece Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden randevu alma, iptal etme, değiştirme işlemlerini yapabilirken E-Nabız uygulaması sayesinde Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesindeki doktor ve muayene bilgileri, laboratuvar tahlil ve test sonuçları, eski ve yeni ilaç reçetelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Avrupa yakasında kalp ve damar cerrahisi alanında hizmet veren Sağlık Bakanlığı’na ait tek hastanedir. 2009 tarihinde bu yana kalp ve damar hastalıklarının tanı ve tedavisinde referans olmayı başarmış ve dünya tıp literatürüne katkı sağlayan bir konuma gelmiş durumdadır.

  Mehmet Akif Ersoy Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

  Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine en erken tarihteki boş kontenjanlara ücretsiz randevu alabilirsiniz. Hızlı randevu alabilmek için;

  • ALO 182 Sağlık Bakanlığı ücretsiz hastane randevu hattını arayabilir,
  • MHRS Resmi Web Sitesi üzerinden üye olabilir veya E-devlet şifreniz ile giriş yapabilir,
  • MHRS Mobil Uygulamasını google play veya apple store’dan cep telefonunuza indirebilirsiniz.

  Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğunluk durumuna göre ek olarak açılan yedek kontenjanlara veya mesai dışı muayene kontenjanlarına randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Randevusuz muayene için acil servisten giriş yapmanız gerekmektedir.

  İstanbul şehrindeki diğer hastanelerin adres, telefon ve ulaşım bilgilerine ulaşmak için İstanbul Hastaneleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Hastanesi Tahlil Sonuçları

  Küçükçekmece Mehmet Akif Ersoy Göğüs Hastalıkları Hastanesinde yapılan Patoloji, Radyoloji (mr, ultrason, röntgen vb.) ve yaptırmış olduğunuz kan, idrar tahlili laboratuvar sonuçlarına, geçmiş hastane ziyaretlerinize, doktor ve reçete bilgilerinize E-Nabız Sistemi üzerinden E-devlet şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

  • Tıbbi Patoloji
  • Tıbbi Mikrobiyoloji
  • Tıbbi Biyokimya
  • SFT ( Solunum Fonksiyon Testi)
  • Röntgen ( Radyoloji)
  • Mamografi
  • Ultrason
  • Kemik Dansitometri
  • Nükleer Tıp
   • MR ( Manyetik Rezonans) Görüntüleme
   • BT ( Bilgisayarlı Tomografi)

  Laboratuvar sonuçları hakkında sistemde kayıtlı cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Sonuçlarınız e-nabız sisteminde görünmüyorsa Mehmet Akif Ersoy Göğüs Hastalıkları Hastanesinin radyoloji sonuçları veya laboratuvar sonuçları sayfasından T.C. Kimlik numaranızla görüntüleyebilirsiniz.

  Hastane Adres ve Ulaşım Bilgileri

  Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Hastanesi

  Sağlık Bilimleri Üniversitesi Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin ana ve ek hizmet binalarına ait adres, telefon ve toplu taşıma otobüs hat bilgileri aşağıdaki gibidir.

  MerkezMehmet Akif Ersoy Göğüs Hastalıkları Hastanesi
  Adresİstasyon Mah. Turgut Özal Bulvarı No:11 Küçükçekmece-İSTANBUL
  Telefon0212 692 20 00
  E-Posta[email protected]
  • İstanbul Havaalanı’ndan hastanemize kalkan “H-3” İETT otobüsleri ile  “M.Akif Ersoy Hastane” durağında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca “İST-17” HAVAİST hattı ile “Halkalı Polis Merkezi” veya “Halkalı İstasyon” durağında inerek dolmuşlar ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Hastanemize Marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaray ile Halkalı istasyonunda inip sarı şapkalı dolmuşları kullanarak veya otobüs kullanarak“ M.Akif Ersoy Hastane “ durağında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Esenler ilçemizden “HT1” Esenler Metro İstasyonundan kalkan İETT otobüslerini kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.
  • Toplu taşıma ile Metroyu kullanıp Yenibosna İstasyonunda inerek E-5 Yan yola yürüyerek  aşağıda listelenmiş olan otobüsleri kullanabilirsiniz. Belediye otobüsü dışında hastanemize dolmuş ile ulaşabilirsiniz; Şirinevler, Sefaköy Belediye, Kanarya, Küçükçekmece Meydan’dan dolmuş ile hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz. 
  Ek BinaKüçükçekmece Semt Polikliniği
  Adresİnönü Mahallesi Hakan Caddesi No:44 Küçükçekmece / İstanbul
  Telefon0 212 471 80 00

  Mehmet Akif Ersoy Göğüs Hastalıkları Hastanesi Poliklinikleri

  Poliklinik Hizmetleri Hastanenin Ana Bina ve Ek Hizmet Binalarında 08:00-12:00 ve 13:00-16:30 saatleri arasında verilmektedir. Hastanede hizmet veren başlıca poliklinikler:

  İç Hastalıkları (Dahiliye)Göz Hastalıkları
  NörolojiKardiyoloji
  Çocuk KardiyolojisiKadın Hastalıkları ve Doğum
  Kulak Burun Boğaz HastalıklarıKalp ve Damar Cerrahisi
  Göğüs Hastalıkları ve CerrahisiGenel Cerrahi
  NütrisyonÜroloji
  Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik MikrobiyolojiKOAH Polikliniği
  Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon PolikliniğiKemoterapi Polikliniği
  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri)Çocuk Hastalıkları Polikliniği
  Deri ve Zührevi Hastalıkları (Cildiye)Ortopedi ve Travmatoloji
  OnkolojiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  Enfeksiyon HastalıklarıMeslek Hastalıkları
  Kalp ve Damar CerrahisiBronkoskopi Ünitesi

  Sigara Bırakma Polikliniği, Uyku Polikliniği, TBC Polikliniği, Pulmoner Rehabilitasyon Poliklinikleri, Çocuk Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Erişkin Kardiyoloji, Erişkin Kalp Damar Cerrahisi de bulunmaktadır.

  Paylaş.