MHRS uygulaması ile İzmir Narlıdere Devlet Hastanesi ve Aile Sağlığı Merkezinden (ASM) randevu alma, iptal etme, değiştirme işlemlerini yapabilirken E-Nabız uygulaması sayesinde Narlıdere Devlet Hastanesindeki doktor bilgileri, radyolojik görüntüleme, laboratuvar tahlil ve test sonuçları, eski ve yeni ilaç reçetelerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  Narlıdere Devlet Hastanesi Randevu Alma

  Narlıdere Devlet Hastanesine en erken tarihteki boş kontenjanlara ücretsiz randevu alabilirsiniz. Hızlı randevu alabilmek için;

  • ALO 182 Sağlık Bakanlığı ücretsiz hastane randevu hattını arayabilir,
  • MHRS Resmi Web Sitesi üzerinden üye olabilir veya E-devlet şifreniz ile giriş yapabilir,
  • MHRS Mobil Uygulamasını Google Play veya Apple Store’dan cep telefonunuza indirebilirsiniz.

  Hastanemizdeki randevu yoğunluğuna göre ek olarak açılan yedek kontenjanlara veya mesai dışı muayene kontenjanlarına randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Randevusuz muayene için acil servisten giriş yapmanız gerekmektedir.

  Narlıdere Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

  Narlıdere Devlet Hastanesi veya Aile Sağlığı Merkezinde yapılan Radyoloji (ultrason, röntgen vb.) ve yaptırmış olduğunuz kan, idrar tahlili laboratuvar sonuçlarına, geçmiş hastane ziyaretlerinize, doktor ve reçete bilgilerinize E-Nabız Sistemi üzerinden E-devlet şifreniz ile giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

  İlçe Devlet Hastanelerinin veya Aile Sağlığı Merkezlerinin (ASM) kendine ait sonuç görüntüleme sistemi bulunmamaktadır. Bütün işlemlerinizi E-Nabız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Narlıdere Devlet Hastanesinin Adres ve Ulaşım Bilgileri

  Narlıdere Devlet Hastanesi

  İzmir Narlıdere Devlet Hastanesine ait adres, telefon ve ulaşım bilgileri aşağıdaki gibidir.

  MerkezNarlıdere Devlet Hastanesi ve ASM
  AdresÇamtepe Mah, Mithatpaşa Cd., 35320 Narlıdere/İzmir
  Telefon(0232) 239 29 29
  Ulaşım5-6-7-8 VE 551 NOLU OTOBÜSLER, DOLMUŞLAR İLE ULAŞIM İMKANLARI
  1-2-3 NOLU DOLMUŞLAR İLE ÜÇKUYULARDAN ULAŞIM SAĞLANIYOR

  Hastanedeki Klinikler ve Sağlık Hizmetleri

  Narlıdere Devlet Hastanesi bünyesinde Aile Sağlığı Merkezi, Acil Servis ve Toplum Sağlığı Merkezi olarak tek bir çatı altında hizmet verilmektedir.

  İç Hastalıkları (Dahiliye), Genel Diş Polikliniği, Röntgen, Laboratuvar gibi temel poliklinikler hizmet vermektedir. Belirli takvim günlerinde farklı poliklinikler de hizmet verebilmektedir.

  Detaylı uzmanlık branşlarında tedavi için İzmir şehrindeki size en yakın tam teşekküllü hastanelere randevu alınması gerekmektedir. Bu hastanelerin adres, telefon ve ulaşım bilgilerine ulaşmak için İzmir Hastaneleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Paylaş.